بذرهای باغ تقریباً برای هر خانه ای که به دنبال روشن کردن فضای حیاط خود ، تهیه برخی از منابع تغذیه کننده خود یا سرگرمی با فعالیت پیوند برای خانواده خود است ، یک ضرورت است. به دست آوردن باغ به آسانی ریختن برخی دانه ها در زمین نیست ، به همین دلیل شروع یک باغ از ابتدا با دانه های باغ در مقایسه با خرید گیاهان از قبل کاشته شده و پیوند آنها به باغ شما بسیار سرگرم کننده است. حتی با هزینه های نگهداری و خرید لوازم مورد نیاز برای راه اندازی باغ ، هزینه آن به اندازه خرید گیاهان از قبل کاشته شده نیست.

نه تنها یک باغ خصوصی که با بذر باغ پرورش می یابد ارزان تر از باغ های دیگر است ، بلکه محصولی که می توانید در آن پرورش دهید از هر محصولی که می توانید در هر فروشگاه دیگری بخرید ارزان تر است. دانه های باغ به شما نگهداری گیاه بابا آدم امکان می دهد ده ها گوش ذرت ، هندوانه ، کاهو و حتی گیاهانی را پرورش دهید که اگر آنها را از یک سوپرمارکت بخرید بسیار گران خواهد بود ، همه با چند دلار. برخی از افراد حتی از باغهایی که از بذرهای باغ کاشته می شوند سود نسبتاً زیادی کسب می کنند زیرا در نهایت محصول بسیار بیشتری از آنچه تصور می کردند رشد می کنند ، دارند.

این عقل سلیم است که کودکان فعال بسیار کمتر دچار مشکل می شوند و فعالیت های پیوند خانوادگی از تفریحات عالی است. پرورش یک باغ از ابتدا با دانه های باغ یک نمونه عالی از مواردی است که می تواند مردم یا یک خانواده را دور هم جمع کند. شما باید به عنوان یک خانواده تصمیم بگیرید که کدام گیاه را می خواهید و آیا یک تخت گل رز زیبا یا گوجه فرنگی خوشمزه می خواهید. در هر صورت ، باغی که از دانه های باغ رشد کرده باشد ، صرف نظر از گل رز یا هندوانه ، در حیاط جلوی خانه شما زیبا خواهد شد ، زیرا خواهید دانست که این چیزی است که شما در کنار خانواده پرورش داده اید.

باغی که از ابتدا با بذر باغ رشد کرده باشد ، به خصوص اگر در شهری در روستا زندگی کنید که بسیاری از همسایگان شما نیز باغچه کار می کنند ، سرمایه خوبی خواهد بود. غیر معمول نیست که سوپرمارکت ها وقتی یک شهر دور هم جمع می شوند و یک همسایه زن و شوهر تصمیم می گیرند که همه پیازها را برای یک شهر پرورش دهند و یک زن و شوهر دیگر تصمیم می گیرند که تمام کرفس های یک شهر را پرورش دهند ، کاملاً از کار خارج می شوند. چند متری خاک فقط خاک نیست بلکه فرصتی برای بهره مندی از مزایای یک باغ و دانه های باغ است زیرا بذرهای باغ همیشه ارزان ترین گزینه برای تولید خواهند بود.